Get Adobe Flash player

Biuro Rachunkowe Racibórz

biuro rachunkowe racibórz

Kancelaria G&G Sp. z o.o.

ul. Sudecka 31

47-400 Racibórz


  • Tel. 32 414 72 39
  • Fax. 32 414 72 39
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


mgr Marta Grad
Księgowa

  • Tel. Kom. 514 312 072
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kliknij aby zobaczyć mapkę dojazdową!

O nas

Nasze biuro rachunkowe funkcjonuje na terenie miasta Raciborza, jednak naszą ofertę kierujemy także do przedsiębiorców funkcjonujących na terenie miast sąsiadujących m.in Rydułtowy, Pszów, Rybnik, Wodzisław Śląski, Kuźnia Raciborska, Lubomia, Syrynia, Rzuchów.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z mniejszymi firmami prowadzonymi przez osoby fizyczne jak i z dużymi przedsiębiorstwami. Oferujemy pełną gamę usług księgowych a także płacowych i kadrowych.

Ponadto na stałe współpracujemy z zespołem radców prawnych, którzy zawsze służą pomocą naszym klientom, a porad prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą klientom biura rachunkowego udzielają GRATIS.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych Księgowych i Radców Prawnych, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży księgowej i prawnej, co przekłada się poczucie komfortu i zadowolenie naszych klientów.