O biurze rachunkowym G&G w Raciborzu

Biuro Rachunkowe G&G

Nasze biuro rachunkowe funkcjonuje na terenie miasta Raciborza, jednak naszą ofertę kierujemy także do przedsiębiorców funkcjonujących na terenie miast sąsiadujących m.in Rydułtowy, Pszów, Rybnik, Wodzisław Śląski, Kuźnia Raciborska, Lubomia, Syrynia, Rzuchów.
Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z mniejszymi firmami prowadzonymi przez osoby fizyczne jak i z dużymi przedsiębiorstwami. Oferujemy pełną gamę usług księgowych a także płacowych i kadrowych. Ponadto na stałe współpracujemy z zespołem radców prawnych, którzy zawsze służą pomocą naszym klientom, a porad prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą klientom biura rachunkowego udzielają GRATIS. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych Księgowych i Radców Prawnych, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży księgowej i prawnej, co przekłada się poczucie komfortu i zadowolenie naszych klientów.
Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów posiadamy ubezpieczenie, w zakresie wszystkich prowadzonych czynności.
© Biuro Rachunkowe G&G, ul. Sudecka 31, 47-400 Racibórz
Profesjonalna księgowość na terenie miast: Racibórz, Rydułtowy, Pszów, Rybnik, Wodzisław Śląski, Kuźnia Raciborska, Lubomia, Syrynia, Rzuchów.